все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.1 dle скачать

Drąsusis elniukas Eliotas / Elliot the Littlest Reindeer (2018)

Drąsusis elniukas Eliotas / Elliot the Littlest Reindeer (2018) online, Drąsusis elniukas Eliotas / Elliot the Littlest Reindeer (2018) internetu
BDRIP
Metai: 2018
Šalis: Canada
IMDB: 5.1
Trukmė: 1h 26 min.
Režisierius: Jennifer Westcott

Drąsusis elniukas Eliotas / Elliot the Littlest Reindeer (2018)

15-04-2019, 18:34
Pasiruoškite įsimylėti mažytį elniuką su milžiniška širdimi! Tiksliau – mažytį arkliuką Eliotą, kuris turi svajonę tapti dovanas po visą pasaulį išvežiojančio Kalėdų Senelio elnių kinkinio gretose. Juo labiau artėjant Kalėdoms vienas Kalėdų Senelio elnias netikėtai praneša išeinantis... į pensiją. Eliotas nusprendžia, kad tai – jo šansas siekti svajonės. Ir nors daug kas jam sako, kad arkliukui niekada neatsiras vietos elnių kinkinyje, Eliotas nepasiduoda: užsidėjęs kalėdinę kepuraitę su elnio rageliais ir visapusiškai palaikomas savo geriausios draugės ožkelės Hazelės iškeliauja į Šiaurės ašigalį – į elnių varžybas.

Tačiau kelionės metu jiedu sužino, kad gresia nelaimė – kažkas grasina susidoroti su jų fermoje likusiais draugais. Eliotas susiduria su sunkiausiu sprendimu savo gyvenime: apginti draugus ar siekti svajonės ir išsaugoti Kalėdas?! Galbūt jam ir nereikia rinktis – juk didžiausiems svajotojams jų svajonės visada išsipildo!

Nerodo filmo/serialo? Pranešk
  • ONLINE
  • NERODO? SPAUSK ČIA

Komentarai: 0

Parašykite komentarą

reload, if the code cannot be seen
up